Kapalı Devre Ödeme Sistemi

Kapalı Devre Ödeme Sistemi

Bir işletmeniz var ve bu işletmenizde müşterilerinizden yapılan nakit tahsilatları kontrol altında tutmak mı istiyorsunuz? Birden çok noktadaki kasada nakit kontrolünü sağlamakta artık zorlanıyor musunuz? Turnike ile kontrollü geçiş yaptırdığınız noktalarınız mı var?

 

Bink Teknoloji'nin tam da size uygun bir çözümü bulunmakta: Kapalı Devre Ödeme Sistemi

Kapalı Devre Elektronik Ücret Toplama Sistemi veya diğer adıyla Kapalı Devre Ödeme Sistemi; şirketimiz tarafından kamu ve özel sektör firmalarına özel olarak geliştirdiğimiz, işletmelere dijital ortamda kapalı devre ücret toplama olanağı sağlayan bir ekosistemdir. 

 

Bu sistemde akıllı kartlar, validatör, pos ve kiosk cihazları dijital ortamda birbirleriyle uyumlu olarak çalışmaktadır.

 

Binkart markalı veya white label olarak işletmelere sunduğumuz ücret toplama sistemi ile akıllı kartlar, NFC ve Qr ile ödeme olanakları sağlamaktayız.

 

Belirlediğiniz noktalara özel tarifelere göre Android 12 işletim sistemine sahip validatör ve pos cihazlarımız ile tahsilat işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Birden çok sektöre entegre olabilecek şekilde tasarımı ve tescili şirketimize ait olan Binkart altyapısında, kendimize özgü geliştirdiğimiz akıllı kartlar ile gerek tasarımsal gerekse de teknolojik altyapı olarak yeniliğe ve teknolojiye her zaman daha yakınsınız.

 

3 yıllık AR-GE çalışmalarımızın neticesinde akıllı kartlarımızın güvenliğini benzersiz şifreleme teknolojimiz ile en yüksek seviyede tutuyoruz.

 

Binkart sistemi ile işletmeniz yönetiminde olan akıllı kartlara kendi işlem noktalarınız, bayi kanallarınız, mobil uygulama ve internet siteniz üzerinden veya kiosk otomatlarından satış, dolum ve tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Oteller, okul kantinleri, yemekhaneler, sosyal ve turistik tesisler için kapalı devre tahsilat sistemleri için Bink Teknoloji daima yanınızda. Öğrencilerinize, personellerinize ve müşterilerinize dağıttığınız kişiselleştirilmiş kartlar ile ön ödemeli olarak kapalı devre satış gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

 

 

 

 

Kapalı Devre Ödeme Sistemi Referanslarımız