Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Bink Teknoloji olarak yılların verdiği tecrübe ile, "Arife tarif gerekmez" sözünün hakkını vererek; müşterilerimizin ihtiyaç duydukları Android ve iOS platformlarındaki mobil uygulama projelerini hayata geçirdik, geçiriyoruz ve yeni projeleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

 

Mayıs 2021 itibariyle dünyada iOS kullanım oranı %26.46 iken Android kullanım oranı ise %72.72'dir. Türkiye özelinde kullanım oranlarına baktığımızda iOS kullanıcıları %14.14 olmasına karşın, Android kullanıcılarının sayısı %84.98 gibi ezici bir çoğunluğa sahiptir.

 

Bink Teknoloji olarak mobil uygulama alanında hangi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz? 

İşinizi internete taşımak istediğinizde, her kullanıcının ürün ve hizmetlerinize kolayca erişebileceği bir şekilde mobil uygulamalar geliştirebiliriz. 

Müşterilerinizle iletişiminizi daha sıkı bir şekilde koruyabileceğiniz, yeniliklerinizi ve kampanyalarınızı gerek bölgesel, gerek cinsiyet ve yaş ağırlıklı olarak filtreleyerek bildirimler yollayabileceğiniz senaryolar kurgulayabiliriz.

İşinizle ilgili insan gücü kullanılarak yapılan rutin işlemlerinizi mobil uygulamanızdan saniyeler içerisinde kolayca yapmanızı sağlayabiliriz.

Kısaca işinizle ilgili ihtiyacınız olan ne varsa bu ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayabiliriz.

 

 

Bu mobil uygulamaları nasıl ve ne şekilde yapıyoruz?

Yalnızca native (bkz. native : yerli) yani, her platformun kendi dilinde uygulamalar geliştiriyoruz. Örneğin, Android için yalnızca JAVA ve iOS için yalnızca Swift dilini kullanıyoruz. Native dilde kodlama yaptığımız için gerek performans gerekse de işlevsellik olarak geliştirmiş olduğumuz mobil uygulamalar uzun yıllar ihtiyaçlarınızı karşılar hale gelmektedir.

Mobil Uygulama Geliştirme Referanslarımız